Surf Beach! camp 19.11. - 26.11.2023 KANÁRSKE
OSTROVY
FUERTEVENTURA
all inclusive surf & beachová dovolenka

****

Surf Beach! Camp Fuerteventura

Miluješ oceán, široké piesočnaté pláže a vietor vo vlasoch? Si aktívny(a), rád(a) sa učíš nové veci a zbieraš zážitky? Tak náš unikátny Surf Beach! camp je ako stvorený pre teba! Beachvolejbalová a surferská komunita majú k sebe veľmi blízko a preto sme si povedali, že keď už budeme pri oceáne, možeme popri beachvolejbalových tréningoch skrotiť aj zopár vĺn na surfe :) Ostrov Fuerteventura a konkrétne pláž Jandia na Kanárskych ostrovoch ponúka ideálne podmienky pre oba športy.

All inclusive hotel ****

Kvalitný 4* hotel s programom all inclusive. Hotelový komplex sa nachádza 400m od širokej piesočnatej pláže Playa de Jandía v južnej časti ostrova Fuerteventura. K hotelu patrí hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie a päť barov. Pri hoteli sú tri vonkajšie bazény s priestrannou terasou s lehátkami a slnečníkmi.

Tréningy Beachvolejbal

Hráči sa v prvý deň rozdelia podľa výkonnosti do skupín. 1 skupina obsahuje maximálne 8 hráčov. 5 tréningových jednotiek bude prebiehať na 2 kurtoch priamo na pláži. Na záver campu v sobotu sa uskutoční turnaj. Kurty budú k dispozícii na voľnú hru počas celého pobytu.

Tréningy Surf

Lekcie surfu sa uskutočnia 3x počas pobytu. Inštruktori nám požičajú neoprény a zabezpečia transfer na pláž, kde budú aktuálne najlepšie podmienky na surfovanie v daný deň. Čas sa bude taktiež prispôsobovať podmienkam.

Team

O zlepšenie našich beachvolejbalových výkonov sa postará výborný tréner Beach Clubu Draždiak Peťo Šmahel a surfovať nás naučia inštruktori z Adrenalin surf school Alberto a Jose. O plynulý priebeh campu sa postarajú Andy z Beach Club Draždiak a Baška zo surferského projektu Oceanholic.
Oceanholic.sk

Výlet

V 4.deň campu si dáme day off, aby sme sa zregenerovali a nabrali sily do ďalších dní tréningov. Aj tento deň strávime aktívne, pôjdeme na poldenný výlet v okolí a večer vyskúšame paellu, lokálnu špecialitu, plnú čerstvých rýb a morských plodov.

Doprava

samostatne, odporúčame let Vieden - Fuerteventura cez Ryanair (cena letenky aktuálne do 230 EUR bez batožiny). Lieta tam aj Austrian Airlines, ale cena je neporovnatelne vyššia a momentálne ponúkajú v tomto termíne lety len s prestupom. Obojsmerný transfer letisko - hotel je zabezpečený v cene zájazdu.

Celková cena zájazdu

949 EUR
50% záloha pri podpise zmluvy
Ostatná suma uhradená mesiac pred zájazdom

Max. počet účastníkov: 16, všetky úrovne, výkonnostní hráči až po začiatočníkov, 5 tréningových jednotiek beach volleyball, 1,5 hod, turnaj na záver, 3 tréningové jednotky surf, 2 hod. Doprava letecky + všetky transfery autobusom - letenka samostatne (Ryanair, Austrian). Pre viac informácii nám môžete napísať na info@beachdrazdiak.sk alebo telefonicky na čísle: 0907 739 137.

Cena zahŕňa:

- 7x noc v 4*hoteli, štandardná izba dvojlôžková
- program all inclusive
- obojsmerný transfer na Fuerteventure z letiska na hotel
- 5 tréningových jednotiek beachvolejbal, v sobotu na výber extra tréning alebo turnaj
- 3 tréningové jednotky surf
- poldenný výlet po ostrove
- paella night - jeden večer vyskúšame výbornú špecialitu paellu v lokálnej reštaurácii

V cene nie je zahrnuté:

- spiatočná letenka Viedeň - Fuerteventura-Viedeň
- komplexné cestovné poistenie

Registrácia

Zálohu je potrebné odoslať na bankový účet: SK59 1100 0000 0029 2988 5994,
kde treba do informácie pre prijímateľa uviesť meno a priezvisko, aby sme vedeli identifikovať platbu.